Sıla Muhbir Şarkı sözleri

www.doludizgin.net

Sıla Muhbir Şarkı sözleri

– Ücretsiz mobil sohbet sitemizde bugün sizlere Sıla Muhbir şarkı sözleri
ile karşılamak istedim merhaba Sıla hayranı olarak açtıgım sohbet sitesinde sizleride bekliyoruz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada sohbet ediyor ve sizlerle birlikte elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ve sizleride burada bekliyoruz
amacımız burada güzel bir sohbet sitesi oluşturmak ve bunun içinde sizlerin desteklerine ihtiyacımız var
Mobil sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı
güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz O güzel şarkı olan Sıla Muhbir Şarkı sözü ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Sıla Muhbir


Kalp Kırıyor hergünün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi vardıgım yerde kalbim durdu durmaz dar vakit Sanki serde bişey soldu ahtımdan vakit sorma ben inim inim inliyorum sen susdukca geberiyorum geberiyorum Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum sorma ben inim inim inliyorum sen susdukca geberiyorum geberiyorum Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Diline dolanmış bahaneler bahane degil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alacagın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk sanada aşk olsun muhbir miş kelimeler. hüngür hüngür ağladım senin alacagın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler sorma ben inim inim inliyorum Sen susdukca geberiyorum geberiyorum Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum Sen susdukca geberiyorum geberiyorum!! Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum.

Sıla Muhbir Şarkı sözleri

Sıla Muhbir Şarkı sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
975 okuma
19 Temmuz, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?