Sohbette Umut

www.doludizgin.net

Sohbette Umut

– Seviyeli sohbet sitesi olan Sohbette Umut Sitesine hoş geldiniz Chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz, Merhaba arkadaşlar sohbet sitemize hoşgeldiniz.
Umudunu kaybeden insanın başka kaybedicek bir şeyi yoktur. Umut kişilerin geleceğine yarınlarına ışık tutan aydınlatan teselli veren bir duygudur. Umut geleceğe yönelik ufku açan bir rehber iken umutsuzluk ise bir felakettir. Var olan duygular içinde en donanımlı ve zenginidir umut. Umudun varsa eğer aydınlanırsın hayattan zevk alırsın yeni yelkenler açarsın zihninde. Eğer umudunu yitirdiysen karanlıklar içinde kaybolur çaresizce yakınır durursun. İnsanları sevenleri kavuşturan hasta insanları iyileştiren fakirleri zengin eden duygularda yine umut sayesinde olur . Bazen hayalini bile kuramadığımız bazen asla olmaz dediğimiz gerçekleşmesi imkansız olan şeyleri bile hep umutla yeşeltiriz ya olursa diye.
Umut’un varsa eğer hayatda en beklenmedik zamanda en unulmadık yerden boy gözterir tap taze yepyeni bir yaşam her gönülde bekleyen bir umut vardır bu duygu ile bekler hareket eder ve karar veririz hayata adımlarımızı atarız. Bu adımları atarken tek bir hata bir karamsarlık bile hayata küstürür yaşamdan zevk aldırmaz ve ne yapacağını uutturur sana . Dostlarımızla yağtığımız paylaşımlarımızdada yine hayata umutla bakıp duygu dolu muhabbetler ve sevgi dolu konuşmalarımızı arttırmalıyız. Sohbetler umutlarla güzel , güzel kurulan hayelerle güven duygusu ve morel ile güzeldir.
Umut cesaretin yarısıdır ( Balzac)
Umut yoksa girişimde yoktur. (Samuel Johnson)
Bir yerde yaşam varsa orada umut da vardır (Cicero)
Umut insanoğlunun acılarıne merhemdir (La Brehenne)
Bir şeyden umutsuz olan ondan uzak olur ( HZ.Ömer.

Sohbette Umut

Sohbette Umut

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.180 okuma
9 Ağustos, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?