Ferdi Tayfur Gizli sevda Sözleri

www.doludizgin.net

Ferdi Tayfur Gizli sevda sözleri

Chat Sohbet Sitesinde Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri Sohbet Chat Odaları Sitesinde sizleri bekliyoruz.

Öncelikle makaleme hoşgeldin Seviyeli sohbet sitesinde bizler seni bekliyoruz chat sohbet sitesi olan kanalımızda türkiye’nin her bir ilinden
ilçesinden bulunan kullanıcılarımız giriş yapmaktalar ve sizlerde burada yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz bizler burada elimizden gelen herşeyi ama herşeyi yapıyoruz sizler Mobil sohbet ile bütün akıllı cep telefonlarınızdan ios andoid bütün akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabiliceksiniz. O güzel şarkıyla sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Ferdi Tayfur Gizli sevda


Hergün seni Görüpte Dokunamamak Saclarını ellerimle Okşuyamamak Sevap istemem artık günahsa günah! Susdu dudaklarim hep yürekte feryat bir gelsen sarılsan seviyorum desen Ölürdüm sevincden kollarında ben .. inanmam inanmam,, Duyduklarıma Uzaksın Tuzaksın yasaksın bana.. korkma söylemem adını kimselere duyurmam sen bile bilmeceksin ömrün boyunca sadece bu şarkıyla söylenecek dillerde bu gizli sevda Adın iki hece dudaklarımda mühürleneyim gözlerin gece yüregimde çakar şimşeklerin sanki bilmece cözmeye cesaret edememki deli bu sevda..

Korkma söylemem adını kimselere duyurmam
Sen bile bilmeyeceksin ömrün boyunca
Sadece bu şarkıyla söylenicek dillerde
bu gizli sevdam bu gizli sevda..

Hergün seni görüpte Dokunamamak! Saclarını Ellerimle Oksuyamamak 🙁 SEVAP istemem Artık GÜNAHSA günah! Susdu dudaklarım hep yürekte feryat bir gelsen sarılsan seviyorum desen Ölürüm sevincden kollarında ben inanmam inanmam duyduklarıma uzaksın tuzaksın yasaksın bana :(( Korkma söylemem adını kimselere duyurmam sen bile bilmeyeceksin ömrün boyunca sadece bu şarkıyla söylenecek dilelrde bu gizli sevda,, Adın iki hece dudaklarımda mühürleneyim gözlerim gece yüregimde çakar şimşeklerin sanki bilmece cözmeye cesaret edememkiii 🙁 deli bu sevda!

Ferdi Tayfur Gizli sevda Sözleri

Ferdi Tayfur Gizli sevda Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
2.212 okuma
21 Temmuz, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?